Language :.
   
 
 
 
Küçük bir aile şirketi olarak 1974 yılında kurulan DENLAKS, bugün İstanbul'da 18.000 metrekare kapalı alana sahip modern tesislerinde üretim yapmaktadır. 40 yılı aşan deneyimimiz, kaliteye, insana, çevreye ve müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önemle; yolumuza Türkiye'de ve uluslararası pazarlarda büyüyerek devam ediyoruz.

OYNURDEN KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş, EGEDEN KİMYA SAN. VE TİC.A.Ş, PRODEN YAPI KİMYASALLARI A.Ş, DENSAN YAPIŞTIRICI TEKNOLOJİLERİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ A.Ş bir EGEMEN HOLDİNG İştirakidir.

EGEMEN Holding şirketler Grubu olarak, Denlaks, Denlaks Uzin ve Ribond markaları ile Ayakkabı, Mobilya ve Ahşap, Tekstil, Laminasyon ve Halı, Kâğıt ve Ambalaj, Sünger, Yatak ve Döşeme, Doğaltaş ve Mozaik, Ulaşım, Filtre, İnşaat ve Zemin sektörlerinde 350'ye yakın çeşitten oluşan geniş ürün yelpazemiz ile hizmet vermekteyiz.

Yüksek kalite standartlarında sürdürülebilir üretim yapmak, satış öncesi ve sonrasında en güvenilir hizmetleri sunmak, uzun yıllara dayanan müşteri ilişkilerimizin temelini oluşturmaktadır.

Bu doğrultuda, Türkiye'de ve dünyanın 40 ülkesinde 1.200'e yakın müşterimize, AR-GE ve ÜR-GE laboratuvarlarımız, deneyimli pazarlama ve teknik servis ekiplerimiz ile satış öncesi ve sonrası hizmet vermekteyiz.

1998 yılında ISO 9002 kalite güvence sertifikasını alarak, kalitemizi ve ana politikalarımızı uluslararası alanda tescil ettirdik. Bu belge geçen yıllar içerisinde gerçekleştirdiğimiz yenilemeler sonucunda 2010 yılında ISO 9001:2008 sertifikası ile güncel halini alarak, SGS Yarsley sertifikalandırma firması tarafından tescil edilmiştir. Ayrıca, teknik emniyet, çevre koruma ve insan sağlığı konularında yönetim şekli olan Üçlü Sorumluluk Belgesi’ne (Responsible Care) sahibiz. 2014 yılında ise; ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi'ni (SGS Yarsley) de alıp, doğaya ve çevreye karşı sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

ŞİRKETİMİZİN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

       
DENLAKS UZİN ÜRÜNLERİMİZ MARKALARIMIZ BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Tesviye Şapları > Denlaks Uzin > İletişim
> Ürünler > Astarlar > Wolff > Teknik Destek
> Uluslararası > Yapıştırıcılar > Gallus  
> Sistemler   > Codex
> Kişisel Verilerin Korunması  

Tüm hakları Proden Yapı Kimyasallarına aittir.